Doprava a platba

Zboží Vám bude odesláno nejpozději 14 dní od objednání. V opačném případě Vás bude kontaktovat obsluha s doplňující informací na telefonní číslo, nebo email uvedený v registraci.

V případě nestandardních rozměrů zásilky nebo váhy převyšující možné odeslaní zboží bude cena dopravy řešena kontaktováním zákazníka obsluhou skladu ohledně stanovení reálné ceny dopravy.

Zboží bude doručováno prostřednictvím zásilkových služeb, případně prostřednictvím obchodních zástupců dodavatele. Zákazník je povinen krom uveřejněné ceny zboží zaplatit i náklady na manipulaci a balné a doručení zásilky v celkové výši uveřejněné při objednávce závislé na zvoleném způsobu platby. Zákazník může sjednat s dodavatelem i převzetí zboží v sídle dodavatele.

Zákazník je svým projevem učiněným v objednávce vázán do okamžiku dodání zboží, případně do jeho odmítnutí objednávky dodavatelem. Dodavatel má možnost objednávku odmítnout nejpozději do 10 dnů od jejího obdržení, pokud její splnění neumožňují jeho provozní podmínky, později pouze za předpokladu, že nebude zboží řádně dodáno dodavateli. Takové oznámení zašle zákazníkovi e-mailem na jím uvedenou internetovou adresu, jinak písemně na adresu doručení.

Cena zboží uvedená v katalogu internetového obchodu je závazná po celou dobu jejího zveřejnění v internetovém obchodě, její změnu oznámí dodavatel rovněž uveřejněním v internetovém obchodě. Dodávky budou realizovány za takovou cenu, jaká byla uveřejněna v době odeslání objednávky zákazníkem.

Vlastnictví zboží a riziko nahodilé zkázy přejde na zákazníka převzetím zboží.

Podporujeme následující možnosti placení za zboží:

Dobírkou - peníze zaplatíte při převzetí zboží poštovnímu doručovateli, na poště nebo kurýrovi PPL.
Bankovním převodem - jakmile odešlete objednávku obdržíte e-mailem její potvrzení, které obsahuje částku, číslo účtu a variabilní symbol, pod kterým máte úhradu provést. Ihned po připsání platby Vám zboží odešleme. Platbu na účet proveďte nejpozději do 5 dnů od objednání.

Ceník přepravného.