O nás

Z historie firmy Milpex

Firma Milpex s.r.o. byla založená v Hradci Králové v roce 1993. Od té doby prošla celou řadou změn a z malé firmy se stal jeden z největších výrobců a prodejců spodního prádla v České republice. Kalhotky či trenky Gina se pro řadu spokojených zákaznic i zákazníků staly synonymem pro kvalitní a pohodlné spodní prádlo.

Spodní prádlo GINA

Základní kolekce "klasického" šitého spodního prádla z bavlny byla rozšířena o kalhotky a košilky z nových značkových materiálů jako jsou Modal , Lycra , nebo Tactel . Už to není jen dámské spodní prádlo Gina, ale i pánské slipy a trenky dostaly svoji značku Gino.

Sportovní oblečení Gina Collection

Dalším významným zlomem ve vývoji firmy bylo rozhodnutí o vytvoření kolekce oblečení pro sport a volný čas Gina collection. Elastické leginy , šortky , trička , mikiny … vše s ohledem na pohodlí při nošení a perfektní zpracování s využitím značkových materiálů jako je Supplex či CoolMax. Obě kolekce jsou samozřejmě bezešvé.

Bezešvé spodní prádlo Gina

Na začátku nového tisíciletí se ukázalo jako výborné rozhodnutí, zařadit do nabídky horkou novinku – bezešvé spodní prádlo. Od roku 2004 je bezešvé spodní prádlo nedílnou součástí v naší nabídce a kolekce bezešvého spodního prádla Gina je nejširší na českém trhu. Bezešvé spodní prádlo Gina splňuje všechny požadavky, které jsou na moderní oblečení od spotřebitelů kladeny. Je pohodlné, elastické, perfektně sedí. Je vhodné nejen pro každodenní nošení, ale výborně jej využijete i při sportovní aktivitě. Na rozdíl od většiny konkurence jsme se ani u bezešvého prádla nespokojili se základním materiálem, v tomto případě s využitím polyamidového vlákna, ale připravili jsme kompletní kolekci z microbavlny, následně z Modalu , s Aloe Vera a nejnověji i "Bamboo" z bambusového vlákna.

Bezešvá podprsenka push up.

Velkou výzvou pro naše návrhářky byl požadavek na vytvoření bezešvé podprsenky a výsledkem je dnes již velmi oblíbená bezešvá push-up podprsenka.

Funkční prádlo

Protože přirozeným přechodem od spodního prádla ke sportovnímu oblečení je funkční prádlo (termoprádlo, fyziologické prádlo) najdete v naší nabídce i tento sortiment. Pro zimní období je vhodnější kolekce jemného micropolyamidu a pro letní měsíce je perfektní kolekce se značkovým vláknem CoolMax. Obě kolekce jsou samozřejmě bezešvé.

Od vzniku společnosti se snažíme našim zákazníkům nabízet něco nového. Pozorně sledujeme nejen nejaktuálnější módní trendy, ale i nové materiály a technologie. Naším cílem je, aby si z nabídky spodního prádla Gina vybral každý zákazník. Vedle základních střihů si můžete vybrat například kalhotky bokové, francouzské, tanga, francouzská tanga, brazilky … ale i kalhotky "mama" se zvýšeným pasem a kalhotky ve větších velikostech . Uvedené platí i pro pánskou kolekci a jak slipy , tak trenky i boxerky nabízíme i v nadstandardních velikostech.

Příjemný nákup přeje kolektiv Milpex s.r.o.